Aurrekontua

DIRU-SARRERAK (eurotan)

 

DeskribapenaUdalaren SarrerakMusika eta Dantza Patronatuko SarrerakZahar Etxeko Patronatuko SarrerakAurrekontua Osotara
I. KAPITULUA2.095.286,432.095.286,43
II. KAPITULUA331.400,00331.400,00
III. KAPITULUA922.551,16102.871,35602.361,251.627.783,76
IV. KAPITULUA3.900.434,38315.834,93836.532,245.052.801,55
V. KAPITULUA118.232,336.960,00125.192,33
VI. KAPITULUA84.011,8884.011,88
VII. KAPITULUA211.757,60211.757,60
SARRERAK GUZTIRA7.663.673,78418.706,281.445.853,499.528.233,55

GASTUAK (eurotan)

 

DeskribapenaUdalaren GastuakMusika eta Dantza Patronatuko GastuakZahar Etxeko Patronatuko GastuakAurrekontua Guztira
I. KAPITULUA3.071.607,84361.648,84975.989,664.409.246,34
II. KAPITULUA2.141.091,0055.257,44469.563,0832.665.912,27
III. KAPITULUA600,00300,00900,00
IV. KAPITULUA1.648.634,26300,001.648.934,26
VI. KAPITULUA801.740,681.500,00803.240,68
GASTUAK GUZTIRA7.663.673,78418.706,281.445.853,499.528.233,55

 

GENERO-ERAGINARI BURUZKO TXOSTENA- 2024KO AURREKONTUAK ( 4 MB )

Volver arriba